O Nas

dotCommunity to nowa firma na polskim rynku rekrutacyjnym. Firma została stworzona przez ludzi, którzy od wielu lat związani są z rekrutacjami IT na rynku polskim i międzynarodowym. Jesteśmy specjalistami, którzy zdobywali swoje doświadczenia pracując zarówno dla małych lokalnych firm jak i dla dużych, międzynarodowych, rozpoznawalnych na całym świecie koncernów. Doświadczenia zdobyte na przestrzeni lat, przy realizacji dziesiątek zakończonych sukcesem projektów pozwoliły nam stworzyć firmę, z którą sami chcielibyśmy współpracować. Co więcej - polecilibyśmy ją naszym przyjaciołom. Naszym największym atutem jest zespół doskonale dobranych ludzi – ludzi sprawdzonych we wspólnych działaniach, przy różnorodnych wyzwaniach. Tworząc dotCommunity, a w tej chwili zwracając się do naszych Klientów, zwracamy uwagę na to, iż firmę tworzą ludzie i naszym zdaniem to właśnie jest nasz największy kapitał. Zespół dotCommunity to grupa specjalistów w swojej dziedzinie, ale i przyjaciół, wspierających się wzajemnie i pomagających sobie w najtrudniejszych sytuacjach. Jesteśmy grupą ludzi, którzy zdobywali swoje doświadczenia w najlepszych firmach na rynku – zarówno rekrutacyjnych jak i technologicznych.

 

Nasze dotychczasowe doświadczenia obejmują większość modeli rekrutacji – inhouse, RPO, rekrutacje masowe i ad hoc. Dlatego też, w zależności od potrzeb Klientów, dostosowujemy nasze usługi w najlepszy możliwy sposób.

 

Nasze wcześniejsze doświadczenia obejmują zarówno projekty dla Klientów dopiero wchodzących na polski rynek, budujących swoje marki i pozycję na rynku od zera, tych którzy funkcjonowali z sukcesami na rynku przez lata, jak i tych którzy przez lata istnieli na nim borykając się z problemami bycia „przeciętnym pracodawcą”. Opracowując strategię działań zawsze dostosowujemy ją do naszych Klientów tak, aby przyniosła ona jak najlepsze rezultaty. Od zawsze również dbaliśmy o to, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani współpracą z nami, polecali nas swoim partnerom i zwracali się do nas w trudnych momentach.

Polityka Prywatności
© 2013 Wszystkie Prawa Zastrzeżone. dotCommunity @
 dotCommunity.eu - English site
Panel Administracyjny