let’s make something together

Give us a call or drop by anytime, we endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.

Find us

PO Box 16122 Collins Street West
Victoria 8007 Australia

Email us

info@domain.com
example@domain.com

Phone support

Phone: + (066) 0760 0260
+ (057) 0760 0560

Site Reliability Engineer

  • By Magdalena Waśkowska
  • 7 September 2021
  • 87 Views

Twoje zadania

  • Dbanie o sprawne działanie serwerowej infrastruktury IT w firmie
  • Projektowanie, rozbudowa i utrzymanie usług
  • Współpraca z zespołami developerskimi (głównie projektowanie i utrzymanie CI/CD)
  • Współpraca z zespołem analitycznym (Tableau, Jupyter, administracja nad klastrem Hadoop)
  • Automatyzacja pracy, usprawnianie monitoringu, dopracowywanie metryk, skalowanie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Minimalizowanie i reagowanie na incydenty i problemy

Wymagane

  • Doświadczenie w infrastrukturze chmurowej i usługach platformowych – AWS
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi Linux
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji  pracy (Ansible, Terraform, Jenkins, Pipeline)
  • Znajomość skryptowych języków programowania (Bash, Python)
  • Mile widziana znajomość lub umiejętność korzystania z: Docker, Proxmox, Ceph, Kubernetes

Benefity

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Regularnie spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspierają bycie fit! Dopłacają Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Pracujemy w modelu hybrydowym – biuro/praca zdalna
Prosimy o przygotowanie swojego CV w wersji angielskojęzycznej w PDF.
Prosimy o zawarcie odpowiedniej klauzuli potrzebnej do procesu rekrutacji:
I agree to the processing of personal data that I have made available voluntarily in the recruitment process by the Administrator of personal data, i.e. Dotcommunity Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością [Ltd.] based in Cracow, 15 Żabiniec Street, 31-215 Cracow, registered in Poland, the Cracow’s District Court – Śródmieście, XI Commercial Division of the National Court Register under number 0000468484, VAT number: 9452174499, (“Dotcommunity”) in order to carry out the recruitment process for the Site Reliability Engineer position on the basis of Art.6 item 1a of the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)

*-required